Te ndryshme

Arrihet marrëveshja, sulmuesi i ri i Milanit të enjten për testet mjekësore

Olivier Giroud do të jetë në Milano të enjten për të kryer testet mjekësore. Sipas mediave italiane, sulmuesi francez do të jetë futbollisti i ri i kuqezinjve, shkruan Indeksonline. Milani do të paguaj një dëmshpërblim…

Llapi-Shkupi/ bileta për ta parë këtë ndeshje kushton hiq më pak se 10 euro

Të enjten do të zhvillohet ndeshja kthyese mes Llapit dhe Shkupit, ndeshje e vlefshme për kualifikimet në Konferencë Ligë. Klubi i Llapit ka bërë të ditur se në këtë ndeshje do të lejohen tifozët, vetëm…

Pogba i del në përkrahje Rashfordit, Sanchos dhe Sakas: Ju jeni shembuj të kësaj loje të bukur

Mesfushori francez, Paul Pogba i ka dal në përkrahje tre futbollistëve anglez që huqën penaltinë kundër Italisë, Marcus Rashford, Jadon Sanchos dhe Bukayoko Sakas. Të tre futbollistët ishin cak i sulmeve raciste nga shumë tifozë…

Trajneri i Ferencvarosit para ndeshjes me Prishtinën: “E kemi rezultatin 3:0, por s’ka përfunduar asgjë”

Trajneri i Ferencvarosit, Peter Stoger ka folur para ndeshjes së nesërme kundër Prishtinës, e vlefshme për kualifikimet në Ligë të Kampionëve. Ai u shprehë se përkundër rezultatit 3:0, asgjë s’ka përfunduar, transmeton Indeksonline. “Jemi në…