Edona Llalloshi me fjalët më të mira për ditëlindjen e vajzës së saj

Këngëarja e njohur e shumë e dashur për publikun Edona Llalloshi, së fundmi është larguar disi nga tregu muzikor pasiqë ajo ka krijuar familje dhe përkushtimi më i madh i saj është drejtë tyre.

Ndërkaq kjo nuk e ka ndalur që ajo mos të mirret me aktivitete të tjera që kanë lidhje me profesionin e saj që ajo tashmë e disa vite e bënë me shumë pasion, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është duke marrur pjesë edhe në shumë dasma duke kënduar e argëtuar të ftuarit.

Së fundmi ajo ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku ka uruar vajzën e saj për ditëlindjen e 10-të.

Edona kishte shkurar fjalët më të mira për të. /Kosovarja/

Read Previous

Donnarumma konfirmon largimin nga Milan me një letër emocionuese

Read Next

Kryeministri kthehet nga Greqia, mbledhë sot ministrat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *