Engjëllusha Saliu poston foto me mbesën e saj!

Engjëllusha Saliu wshtw mjaft e komentuar pwr çdo paraqitje dhe kwngw qw ajo bwnw.

Por, jo vetëm kaq, ajo komentohet shumw edhe pwr fotot qw kwngwtarja poston nw llogarinë e saj nw Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Ndwrkaq ajo wshtw shumw e lidhur me nipat dhe mbesat e saja, kwtw e ka bwrw tw ditur vetw Engjëllusha duke postuar kështu foto nga mw tw ndryshmet me ta.

Kesaj here ajo ka postuar njw foto me mbeswn e vogel Matina, ku dyjat po duken shumw bukur. /Kosovarja/

Read Previous

Klea Huta surprizohet për ditëlindjen e 28-të

Read Next

Qeveria me vendim të rëndësishëm për veteranët dhe pensionistët

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *