ZYRTARE: PSG prezanton Gianluigi Donnarummën

Paris Saint-German ka konfirmuar transferimin e portierit gjigant Gianluigi Donnarummës, shkruan Sinjali Sport.

Skuadra franceze përmes rrjeteve sociale ka njoftuar publikun me transferimin e italianit.

Gardiani shtatlartë ka nënshkruar me PSG deri në vitin 2026.

Donnarumma vije nga Milani, pas paraqitjeve të mira me klub dhe me kombëtaren e Italisë, që e vendosi PSG-në të firmosin me të.

Read Previous

Qeveria me vendim të rëndësishëm për veteranët dhe pensionistët

Read Next

Arta Elezaj merr vëmendjen me pozat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *