1. Home
  2. ShowBizz

Category: ShowBizz

Arta Elezaj merr vëmendjen me pozat

Arta Elezaj merr vëmendjen me pozat

Ajo padyshim gëzon forma perfekte trupore. Arta Elezaj komentohet shpesh në rrjete sociale për fizikun e saj të përsosur që posedon. Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa…

Read More
Engjëllusha Saliu poston foto me mbesën e saj!

Engjëllusha Saliu poston foto me mbesën e saj!

Engjëllusha Saliu wshtw mjaft e komentuar pwr çdo paraqitje dhe kwngw qw ajo bwnw. Por, jo vetëm kaq, ajo komentohet shumw edhe pwr fotot qw kwngwtarja poston nw llogarinë e saj nw Instagram, shkruan “Kosovarja”.…

Read More
Klea Huta surprizohet për ditëlindjen e 28-të

Klea Huta surprizohet për ditëlindjen e 28-të

Klea Huta, feston sot 28-vjetorin e lindjes. Aktorja dhe moderatorja simpatike aktualisht është e angazhuar me xhirimet e serialit që pritet të bëjë namin nga vjeshta, “H.O.T”. Pikërisht në këtë ditë të shënuar për Klean,…

Read More
Edona Llalloshi me fjalët më të mira për ditëlindjen e vajzës së saj

Edona Llalloshi me fjalët më të mira për ditëlindjen e vajzës së saj

Këngëarja e njohur e shumë e dashur për publikun Edona Llalloshi, së fundmi është larguar disi nga tregu muzikor pasiqë ajo ka krijuar familje dhe përkushtimi më i madh i saj është drejtë tyre. Ndërkaq…

Read More
Edona nuse për mrekulli në fustanin e gjatë

Edona nuse për mrekulli në fustanin e gjatë

Edona mbetët një femër e dalluar në shumë aspekte. Pasi që ka një përkushtim të madh tek ndjekësit, në çdo moment ajo merr vëmendje dhe duket e veçantë, shkruan “Kosovarja”. Duke realizuar veshje të ndryshme…

Read More
Sa perfekte duket me këtë fustan Leonora

Sa perfekte duket me këtë fustan Leonora

Leonora Jakupi është një ndër femrat që njihet për stilin perfekt që ka. Ajo në shumë raste është pjesë e lajmeve rozë, duke goditur në forma të shumta me linjat që ka, shkruan “Kosovarja”. Pasi…

Read More